У гімназії відбулися заходи до Дня цивільного захисту.
Учні повторили правила безпечної поведінки, ознайомилися з діями під час надзвичайних ситуацій та взяли участь у тренуванні з евакуації.
Такі заходи допомагають формувати відповідальність і готовність діяти в небезпечних ситуаціях.

