День Землі — це нагадування про те, що наша планета потребує турботи щодня, а не лише раз на рік.
У цей день учні та вчителі замислюються над важливістю збереження природи: говорять про чисте довкілля, бережливе використання ресурсів та відповідальне ставлення до всього живого. Ми всі можемо зробити маленький внесок — не смітити, економити воду та енергію, дбати про зелені насадження.
Земля — наш спільний дім. І лише від нас залежить, яким він буде для майбутніх поколінь 
Бережімо природу разом!

